نشانی کارخانه : تهران، شهرک صنعتی شمس آباد بلوار بهارستان، پلاک 18

بازرگانی و مشاوره

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

امروزه تولیدکنندگان و شرکت های تجاری که به دنبال واردات کالا یا صادرات محصولات خود هستند، باید گزینه های متعددی را مورد بررسی قرار بدهند و با دانش و اطلاعات کافی در حوزه های مختلف تجاری تصمیم گیری کنند؛ از شرایط ورود به حوزه صادرات و واردات تا دقت در مسائل حقوقی، مالیاتی و گمرکی و درک همه جزئیاتی که باید در تجارت بین الملل به آن توجه داشته باشند.

همین حساسیت موضوع و جزئیات و پیچیدگی فعالیت های تجاری و قوانین موجود بین المللی باعث می شود که این مسیر، مسیر پرهزینه و زمان بری برای تجار و تولیدکنندگان تازه وارد باشد. در نتیجه می طلبد تا برای طی این مسیر پر پیچ و خم، حتما از نظرات و راهنمایی های مشاورین این حوزه که بارها و بارها این مسیر را رفته و برگشته اند بهره ببرند تا تجارت های داخلی و خارجی با کمترین میزان خطا و زیان به سرانجام برسند.

مهم ترین خدمات بازرگانی

  • مشاوره 
  • ارزیابی تامین کنندگان خارجی
  • دریافت نمونه محصول از شرکت های خارجی
  • تسهیل واردات 

«گروه صنعتی بسپار زرپلاستیک» ضمن تولید ظروف صنعتی پلاستیکی برای تولیدکندگان و تجار گرامی که در امر صادرات خدمات و کالا فعال هستند، برای تسهیل و بهبود شرایط تجارت بین الملل ارائه خدمات مشاوره و کمک به مشتریان در راستای ایجاد و یافتن بازارهای جدید در سایر کشورها را، در دستور کار خود قرار داده است.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

مشاوره و راهنمایی

از مشاوره برای تولید محصولات جدید برای ارائه در کشورهای هدف تا شناسایی بازاراهای جدید خارجی و حتی واردات قطعات و خدمات جدید به داخل کشور به صورت قانونی همه و همه خدماتی است که شما می توانید از مشاورین خدمات بازرگانی زرپلاست دریافت نمایید.

ما در زرپلاست با تجربه ای که در زمینه خرید خارجی داریم به شما کمک می کنیم تا فضای کسب و کار جدیدی را که در حوزه تجارت خارجی به دنبال آن هستید بهتر بشناسید؛ قوانین حاکم بر این فضا را درک کنید؛ منابع و تامین کنندگان خارجی را برای ثبت سفارش محصول وارداتی شناسایی کنید. همچنین از همین مسیر می توانید نمونه های وارداتی را با دقت بسنجید و سطل کیفی آنها را بررسی نموده و بعد از اطمینان کامل به حوزه خرید و فروش خارجی ورود کنید.

ارزیابی تامین کنندگان

ارزیابی تامین کنندگان خارجی، یکی از مهمترین اقداماتی است که زرپلاست آن را برای شما هموار می کند. اطمینان بیشتر در خرید، شفافیت و اعتماد در تعامل فی مابین و مدیریت هزینه ها از مهمترین اهداف ارزیابی تامین کنندگان است که مثل چراغی مسیر تجارت شما را روشن می کند.

دریافت نمونه محصول از شرکت های خارجی

دریافت نمونه محصول از شرکت های خارجی و انجام تمام تست های فنی و دقیق در آزمایشگاه های زرپلاست از دیگر خدمات این مجموعه صنعتی در تسهیل تجارت بین المللی شماست. نمونه دریافتی شما از تامین کننده خارجی توسط کارشناسان مجرب زرپلاست مورد بررسی و تست قرار گرفته و از نظر کیفیت مواد اولیه و مقاومت در شرایط مختلف آزمایش می شود و بعد از این مراحل شما می توانید با اطمینان بیشتری مراحل خرید و فروش خارجی خود را پیگیری نمایید.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

تسهیل واردات

هنگامی که یک فرد یا یک شرکت اقدام به واردات کالا می کند، باید توجه داشته باشد که همه اقدامات باید از راه قانون و توسط یک کارشناس خبره انجام گیرد. موارد مهمی چون بیمه، مالیات و جزئیات ترخیص کالا را مدنظر قرار بدهد و در همه این مراحل، اقدامات قانونی لازم و ضروری را پیگیری کند.

کیفیت محصول بهترین عامل فروش و صادرات است، هرچه محصول کیفیت بالایی داشته باشد، فروش بیشتری خواهد داشت. واردات و صادرات دو بال پرواز و رشد اقتصادی هستند و قطعا بهره مندی از این دو بال برای هر کسب و کار توسعه یافته ای لازم و حتی ضروری است. 

با توجه به تغییر و تحولات پیش آمده در حوزه تجارت های بین المللی، امروزه شرکت های تجاری که به دنبال واردات کالا یا صادرات محصولات خود می باشند، می بایست گزینه های متعددی را در این زمینه ها بررسی کنند و با برخورداری از دانش و اطلاعات کافی در حوزه های مختلف تجاری تصمیم گیری نمایند؛ اما با توجه به گستردگی فعالیت های تجاری و قوانین حاکم بر این فعالیت ها کسب تجربه در تمام این زمینه ها امری دشوار، پر هزینه و زمانبر می باشد، از این رو شرکت های بازرگانی با ارائه خدمات مشاوره بازرگانی در تمام زمینه های تجاری می توانند به تجار و بازرگانان کمک کنند تا تجارت های داخلی و خارجی با کمترین میزان خطا و زیان به انجام برسند.
مشاوره بازرگانی در واقع مجموعه ای از راهنمایی ها است که عموما توسط مشاورین بازرگانی به منظور تسهیل فعالیت های تجاری به تجار و بازرگانان ارائه می شود تا آن ها بتوانند با بینش و آگاهی کاملی به تجارت های بین المللی پرداخته و در طی زمان کوتاهی به سودآوری های کلان اقتصادی دست یابند.

ارائه خدمات مشاوره و کمک به مشتریان در راستای ایجاد و یافتن بازارهای جدید در سایر کشورها، از مهم ترین خدمات مشاوره و بازرگانی گروه صنعتی زرپلاست می‌باشد.
بدین ترتیب که، مشتری محصول مشخصی را برای واردات در نظر دارد و شرکت زرپلاست در نقش مشاور صنعتی، با توجه به شناخت بازار کشورهای مختلف و اطلاع از تهدیدها و فرصت های موجود، خدماتی اصولی را در راستای بررسی و پیدا کردن محصول باکیفیت که استانداردهای بین المللی را داراست به مشتری ارائه می‌کند و در نتیجه به او در انجام یک خرید مطمئن یاری می‌رساند.

 

مهم ترین خدمات بازرگانی
• مشاوره
• ارزیابی تامین کنندگان خارجی
• دریافت نمونه محصول از شرکت های خارجی
• تسهیل واردات

error: محتوا محافظت شده هستند