نشانی کارخانه : تهران، شهرک صنعتی شمس آباد بلوار بهارستان، پلاک 18

درباره ما

آشنایی با گروه صنعتی زرپلاستیک

گروه صنعتی زرپلاستیک فعالیت خود را از سال 1353 در زمینه بازرگانی ظروف صنعتی پلاستیکی در بازار تهران آغاز نمود.  پس از 30 سال تجربه و درک نیاز مشتریان در سال 1384 با وارد کردن ماشین آلات مدرن و قالب های خارجی و تکیه بر دانش فنی روز پا به عرصه تولید نهاد؛ این مجموعه هم اکنون توانسته است با تولید ظروف متنوع و خدمات تکمیلی، گامی ارزشمند جهت رفع مشکلات بسته بندی تخصصی در صنایع بردارد.

مجموعه زرپلاست متشکل از واحدهای تولید و چاپ، مالی و بازرگانی، انبار مواد و محصول، تضمین و کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه در زمینی بالغ بر 22000 متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران استقرار یافته است.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

تیم تخصصی زرپلاست مفتخر است که محصولات تولیدی آنها در صنایع مختلفی از قبیل صنعت کشاورزی، صنایع کود و سم، روغن های صنعتی و خوراکی، مواد شیمیایی، رنگ و رزین، چسب و ماستیک، آرایشی و بهداشتی، دارویی و غذایی، صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. از مهمترین ویژگی این مجموعه بکارگیری سرمایه انسانی متخصص و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا جهت تولید ظروف با کیفیت در تیراژ بالا و ارائه خدمات چاپ BML  و IML  می باشد که مجموعه زرپلاست را در بین تولید کنندگان دیگر منحصر به فرد ساخته است.

گواهی نامه های ما

چشم انداز

حضور در بازار جهانی با برندی نام آشنا و معتمد در زمینه ارائه خدمات مشاوره، طراحی و تولید ظروف صنعتی پلاستیکی با توجه به استاندارد جهانی  GMPو  رعایت الزامات محیط زیستی.

ماموریت

ما آمده ایم تا با تشکیل خانواده ای کوچک در راستای داشتن جامعه ای سلامت گام برداریم.اعضای این خانواده کاری با یاری خداوند و هدف تولید ظروف صنعتی تلاش می کنند نیاز صنایع را در حوزه بسته بندی، تامین نمایند.به همین منظور و در راستای دستیابی به این هدف مهم و جلب رضایت مشتریان و ذینفعان این صنعت رو به رشد، به صورت کاملا هدفمند برنامه‌ریزی‌هایی را چه در حیطه اداری و توسعه منابع انسانی توانمند و چه در حوزه فنی، ماشین آلات بروز و تولید تدوین نموده است.

آدرس: اتوبان خلیج فارس، شهرک صنعتی شمس آباد، انتهای بلوار بهارستان، پلاک 18

 

کد پستی : 1834179415

error: محتوا محافظت شده هستند