نشانی کارخانه : تهران، شهرک صنعتی شمس آباد بلوار بهارستان، پلاک 18

طراحی و چاپ

جذابیت ویترین فروشگاه ها بدون تردید به قبل و بعد از ورود صنعت چاپ و بسته بندی در صنایع مختلف تقسیم می شود! مشتری در اولین برخورد با محصول شما، ظاهر جذاب و کیفیت بسته بندی و رنگ و لعاب آن را می بیند و قطعا، هر چقدر این برخورد در نگاه اول برای مشتری جذابیت بیشتری داشته باشد، برند و محصول شما در ذهن او ماندگارتر خواهد بود. پس تا دیر نشده، سر این موضوع مهم به توافق برسیم که، استفاده هدفمند، خلاقانه و هنرمندانه از خدمات چاپ و بسته بندی در ارائه محصول نهایی، یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت شما در بازار است؛ و به عبارتی با یک بسته بندی زیبا و شکیل، موفقیت شما در این رقابت تنگاتنگ تضمین شده است.

«گروه صنعتی بسپار زرپلاستیک» به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ظروف صنعتی پلاستیکی در کشور، این آمادگی را دارد تا در تمام مراحل طراحی و تولید و چاپ محصول شما، در کنار شما تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گرامی باشد.

 

تجهیز خطوط تولید زرپلاست به مدرن ترین ماشین آلات چاپ و ربات  IMLو BML، با هدف سفارشی سازی محصول و صدالبته زیباسازی بسته بندی محصولات و ایجاد مزیت رقابتی در کنار کاهش هزینه های جانبی و سربار خدمات چاپی سنتی، از مهمترین اهداف این مجموعه صنعتی و پیشرو است.

ارائه انواع خدمات چاپی از جمله طراحی، چاپ افست، چاپ و نصب لیبل با دستگاه اتوماتیک، چاپ سیلک در چندین رنگ و بالاترین کیفیت، چاپ   IML و BML در تیراژ بالا و… مهمترین خدمات چاپی ای است که زرپلاست به مشتریان خود ارائه می نماید.

مشاوره طراحی و چاپ، استفاده از تجهیزات روز دنیا، بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب حوزه چاپ، اجرای خدمات متنوع چاپی در تیراژ بالا و در سریع ترین زمان ممکن از دیگر مزایای خدمات چاپ واحد صنعتی زرپلاست می باشد.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی
زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

چاپ IML و BML

در این روش، لیبل تمام رنگی از پیش آماده شده از درون یک لایه جانبی وارد قالب می شود و با استفاده از نیروی مکش و یا الکتریسیته ساکن، در داخل قالب ثابت می شود. در ادامه قالب بسته شده و پلاستیک مذاب به صورت بادی یا تزریقی وارد قالب شده و ظرف پلاستیکی مورد نظر شکل می گیرد. پلاستیک داغ لیبل را در بر گرفته و چاپ به نوعی جزء لاینفک محصول خروجی می گردد.

در این روش مشتری تصور می کند که هیچ لیبلی روی ظرف وجود ندارد و همین نکته چاپ با کیفیت و زیبای IML و BML را از سایر روش های چاپی متمایز می کند.

مقاومت بالا در رطوبت، زیبایی چشمگیر و قیمت کاهشی این نوع چاپ (به دلیل حذف برچسب و نصب برچسب با کمک نیروی انسانی) از دیگر مزایای این نوع چاپ است.

در حال حاضر تقاضای بالایی برای استفاده از برچسب های IML و BML وجود دارد که در آینده ای نه چندان دور این حجم از تقاضا قطعاً بیشتر هم خواهد شد.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

چاپ افست

در این فرایند، تصاویر و رنگ ها (تمام رنگی) از طریق غلتک های گردان بر روی ظروف و سطوح چاپ می شوند؛ کیفیت محصول خروجی کیفیت خوب و قابل قبولی است و در همه مراحل چاپ می توان جزئیات چاپ را کنترل کرد و بهبود بخشید.

چاپ و نصب لیبل

در این روش چاپ، لیبل های چاپ شده به صورت حلقه های رولی، بر روی دستگاه لیبل زن نصب شده و با تنظیماتی که توسط اپراتور دستگاه انجام می شود لیبل ها بر روی ظروف مورد نظر نصب می شوند.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

چاپ سیلک

در چاپ سیلک، طرح آماده شده در یک تا چندین رنگ، به کمک قالب های ورقی که به آن شابلون گفته می شود، بر روی سطح چاپ می شود. در ادامه طرح مورد نظر با استفاده از تکنولوژی های موجود بر روی یک توری درون کلیشه ای ثابت می شود و بعد روی سطح مورد نظر چاپ می گردد. بدیهی است که برای چاپ هر رنگ و طرح جدید باید از یک توری و کلیشه جدید استفاده نمود.

زرپلاست به عنوان یک مشاور کارآزموده و مطمئن در تمامی مراحل طراحی، چاپ و تولید محصول همراه شماست و این همکاری تا برآورده شدن آنچه دقیقا خواسته شماست ادامه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه کار می توانید با کارشناسان واحد فروش گروه صنعتی زرپلاستیک تماس حاصل فرمایید.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

مهمترین اقدامات خدمات چاپ زرپلاست

 

 • مشاوره طراحی و چاپ
 • استفاده از تجهیزات و فناوری روز
 • بهره گیری از متخصصان مجرب حوزه چاپ با هدف افزایش کیفیت
 • طراحی و اجرای انواع خدمات چاپ  IML، BML ، افست، سیلک، برچسب و…
 • انجام خدمات چاپی در تیراژ بالا
 • تحویل سریع سفارشات

صنعت چاپ، مانند بسیاری از صنایع دیگر مجهز به تکنولوژی و فناوری های پیشرفته شده است، زیرا بسیار از کارهایی که در گذشته با دست انجام می شدند، امروزه به صورت خودکار توسط کامپیوتر و فناوری های جدید انجام می شوند. صنعت چاپ تنها شامل چات تصویر و متن بر روی سطوح صاف و معمولی نمی شود، بلکه این صنعت به سمت کمک به صنایع دیگر برای راحت شدن فرآیند برچسب گذاری محصولات نیز رفته است.
در عصری که نظر مشتری حاکم است، هدف تجارت بسته بندی و طراحی لیبل، جذب مشتری است و باعث متمایز شدن محصول از سایرین می شود. از زمانی که ایده ها پا در تجارت گذاشتند، لیبل و بسته بندی ها یکی از خلاقانه ترین نوع طراحی چاپ هستند. مشتری جدید که در فروشگاه ها قدم میزند در بسیاری از موارد از کیفیت محصول خبر ندارد و تنها با دیدن بسته بندی و ظاهر محصول آن را برای خرید انتخاب می کند.
از همین رو، تجهیز خطوط تولید زرپلاست به ماشین‌آلات چاپ، یکی دیگر از خدمات جذاب و متنوع این مجموعه صنعتی است که تلاش می کند با بهترین کیفیت طلوب ترین و بهترین نوع چاپ را به مشتریان گرامی عرضه نماید.
این گروه تولیدی صنعتی با هدف سفارشی سازی، تنوع بخشی، ایجاد مزیت رقابتی و از همه مهم‌تر کاهش هزینه های چاپ و نصب لیبل و …، انواع چاپ سیلک، افست، لیبل، IML و BML را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 • مشاوره طراحی و چاپ
 • استفاده از تجهیزات و فناوری روز
 • بهره گیری از متخصصان مجرب حوزه چاپ با هدف افزایش کیفیت
 • طراحی و اجرا انواع خدمات چاپ IML، BML ، افست، سیلک، تامپو، برچسب و هیت ترنسفر
 • تولید کارتن با توجه به نیاز مشتری جهت بسته بندی محصولات
 • انجام خدمات چاپی در تیراژ بالا
error: محتوا محافظت شده هستند