نشانی کارخانه : تهران، شهرک صنعتی شمس آباد بلوار بهارستان، پلاک 18

نرخ گالن 5 لیتری با چه معیارهایی تعیین می شود؟

نرخ گالن 5 لیتری با چه معیارهایی تعیین می شود؟

محصولات پلاستیکی دنیای ما را احاطه کرده اند و یکی از این محصولات پلاستیکی که در جاهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد گالن است. این محصول به علت نوع ساختار و شکلی که دارد در بسیاری از جاها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.نرخ گالن 5 لیتری را در کارخانه بر اساس معیارهایی تعیین می کنند. این معیارها را قسمت فروش کارخانه در نظر می گیرد و سپس با توجه به آنها و تورمی که در بازار جریان دارد اقدام به تعیین قیمت این لوازم و اجناس پلاستیکی می کند.

متاسفانه در سالیان اخیر تورم بیشترین میزان تاثیر را بر روی نرخ گالن 5 لیتری گذاشته است. جامعه ما به علت تحریم ها و نوسانات ارزی که در این سال ها تجربه می کند همیشه باید این مورد را شرکت ها برای تعیین نرخ اجناس خود در نظر بگیرند.تورم در این چند سال به جایی رسیده که قیمت ها روز به روز با نوسانات شدید مواجه باشد و شرکت ها نتوانند نرخ گالن 5 لیتری را به فاصله یک روز ثابت نگه دارند که این خبر بسیار بدی برای مصرف کننده به حساب می آید.

تجربه نشان داده است وقتی که بازار در چنین وضعیتی به سر ببرد و نرخ گالن 5 لیتری ثبات نداشته باشد بر روی میزان فروش کارخانه ها هم اثر می گذارد. خریداران نگاهشان همیشه به قیمت ارز است تا شاید پایین بیاید و فردا گالن را با قیمت کمتری بتوانند تهیه کنند.کلا کشورهایی که با این تورم های افسار گسیخته مواجه هستند قیمت کالاها به صورت روزانه تعیین می شود که تعیین نرخ گالن 5 لیتری هم مستثنی از این قاعده نیست. قسمت فروش کارخانه با مشورت واحد قیمت گذاری اقدام به تعیین نرخ می کند و آن را به مشتریان خود ارائه می دهد.

نکته مهم دیگر که باید گفته شود این می باشد که تورم یکی از پارامترهایی است که بر روی تعیین نرخ گالن 5 لیتری اثر می گذارد و در کنارش موارد دیگری هستند که ربط چندانی به تورم ندارند بلکه به خاطر زحمت بیشتری که به واحد تولید داده اند بر قیمت اثرگذار هستند.به طور مثال اضافه کردن دسته برای گالن دیگر ربطی به تورم ندارد بلکه یک آیتم محسوب می شود که بر روی نرخ گالن 5 لیتری اثر گذاشته است. برای ایجاد این آیتم وقت بیشتری برای تولید صرف شده و طبیعی است که گالن دسته دار نرخش بیشتر از گالن بدون دسته باشد.

یک مورد دیگر هم که بر نرخ گالن 5 لیتری موثر می باشد جنس پلاستیکی می باشد که به کار رفته است. اگر پلاستیک بازیافتی نباشد نرخ بیشتری را برای گالن تعیین می کنند و به بازار جهت فروش به خریداران ارسال می نمایند.در متن بالا تمامی سعی خود را کردیم تا مواردی که می تواند کمک کند تا ذهنیت شما بهتر برای ادامه مقاله شکل بگیرد بازگو کنیم تا برای موضوع اصلی که معیارهای تعیین نرخ گالن 5 لیتری است آماده شوید و بسیار بهتر آن را درک کنید.

برای مشاهده یکی از محصولات پر فروش و کاربردی پلاستیکی، به صفحه ی گالن 5 لیتری تاشو در وب سایت زرپلاست مراجعه کنید

نرخ گالن 5 لیتری

معیارهای تعیین نرخ گالن 5 لیتری

تمامی ابزار و لوازم پلاستیکی که در خط تولید کارخانه ها تولید می شوند به وسیله افرادی که در واحد قیمت گذاری حضور دارند تعیین نرخ می شوند. برای تعیین این ابزار و لوازم پارامترهایی در نظر گرفته می شود که بر روی تعیین نرخ گالن 5 لیتری و بقیه چیزها اثر دارد.

تورم:

مهم ترین پارامتری که بر روی تعیین نرخ گالن 5 لیتری اثر دارد تورم می باشد. جامعه ما سال هاست که دچار تورم افسار گسیخته است و در چند سال اخیر وضع به طرز بسیار عجیبی بدتر شده است و نرخ ها به مناسبات سیاسی و قیمت دلار گره خورده است.واحد تعیین قیمت کارخانه های پلاستیکی وظیفه دارند که حامی منافع کارخانه ها باشند و برای این که وظیفه خود را به خوبی انجام دهند این پارامترها را در زمان تعیین قیمت در نظر می گیرند و سپس اقدام به تعیین نرخ می کنند و به استحضار خریداران می رسانند.

قیمت رقبا:

بازار جایی است که شرکت ها برای به دست آوردن مشتری با یکدیگر رقابت می کنند و یکی از پارامترهایی که باعث می شود بر روی قیمت کارخانه ها اثر بگذارد قیمت رقبای مستقیم است اگر واحد فروش قیمت رقبا را در زمان تعیین نرخ گالن 5 لیتری در نظر نگیرد اشتباه بزرگی کرده است.رقبا همیشه به دنبال این هستند تا سهم بسیار بیشتری از بازار به دست بیاورند و اگر شما نتوانید در قیمت ها با آنها رقابت کنید به راحتی مشتریانتان را از دستتان در می آورند و محصولات پلاستیکی خود را به آنها ارائه می دهند.

کیفیت پلاستیک استفاده شده در گالن:

یکی از مسائلی که همیشه تاثیر مستقیم بر روی تعیین نرخ گالن 5 لیتری دارد کیفیت می باشد. گالن ها را می توان با پلاستیک نو و یا بازیافتی تولید کرد که هر کدام قطعا نرخ متفاوتی با توجه به کیفیت پلاستیک خواهند داشت.پلاستیک نو از مواد درجه یک است و با قیمت بسیار بیشتری مواد اولیه اش از پتروشیمی ها تهیه می شود و طبیعی است که نرخش را بالاتر اعلام کنند اما پلاستیک بازیافتی کیفیت پلاستیک نو را ندارد و به همین دلیل قیمتش کمتر از آن توسط واحد قیمت گذاری تعیین می شود.

برای کسب اطلاع از شرایط نگهداری ظروف پلاستیکی استاندارد، برروی لینک زرد رنگ کلیک کنید

نرخ گالن 5 لیتری

ضخامت بدنه گالن:

یک پارامتر مهم که باعث تعیین نرخ گالن 5 لیتری می شود ضخامت بدنه آن است. گالن ها را بنا بر نوع استفاده در جاهای مختلف با ضخامت های مختلف تولید کرده و برای فروش به بازار مصرف راهی می کنند.بعضی شرکت ها از این گالن ها برای حفظ مواد شیمیایی و خطرناک بهره می برند که اگر ضخامت مناسبی نداشته باشد قادر نخواهد بود تا امنیت آن مواد را به خوبی حفظ کند و ممکن است با نشت کردن برای جان افراد ایجاد خطر کند برای همین ضخامت گالن ها متغیر می باشد.

دستمزد کارگران خط تولید:

معیار مهم دیگری که بر روی تعیین نرخ گالن 5 لیتری تاثیر مستقیمی میگذارد دستمزد کارگران خط تولید است. تمامی واحدهای تولیدی برای این که کارها را به خوبی پیش ببرند نیاز به کارگر دارند و در واقع کارگران هستند که کمک می کنند تا محصولات مصرفی بازار تولید شوند.

در سالیان اخیر تورم موجب شده تا دستمزد کارگران بیشتر از گذشته در طول سال افزایش داشته باشد و واحد تعیین قیمت محصولات پلاستیکی این هزینه ها را زمان قیمت گذاری در نظر میگیرد زیرا بخشی از نرخی که مشتری گالن می پردازد دستمزدی است که کارخانه به کارگرها می پردازند و این هزینه ها بالاخره باید از جایی تامین شود که قطعا آن را از فروش محصولات تامین می نمایند.

 

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و خواندید نرخ گالن 5 لیتری را در کارخانه ها بر اساس معیارهایی مثل تورم، کیفیت جنس پلاستیک استفاده شده و غیره تعیین می کنند. این پارامترها توسط واحد قیمت گذاری برای تعیین قیمت در نظر گرفته می شود و بر روی محصول نهایی اعمال می گردد.در آخر لازم به یادآوری است که شرکت زرپلاست با سال ها تجربه در امر تولید انواع گالن و دیگر ابزار و لوازم پلاستیکی این آمادگی را دارد تا آنها را برای شما خریداران عزیز به هر کجا که بخواهید ارسال نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده هستند

آیا نمونه محصولات زرپلاست را دریافت کرده اید!؟

چنانچه تمایل دارید بسته کامل نمونه محصولات برایتان ارسال شود، بر روی دکمه زیر کلیک کنید.