قوطی در پیچ 15 یکی از سبک ترین انواع قوطی های پلاستیکی جهت بسته بندی به شمار می آید. این نوع قوطی به دلیل داشتن قابلیت ها و مزیت های خاص امروزه از استقبال زیاد تولید کنندگان برخوردار شده است، به گونه ای که صنایع مختلف از این نوع قوطی پلاستیکی جهت بسته بندی و نگهداری مواد مختلف همچون مواد شیمیایی، مواد غذایی، سموم کشاورزی، دارویی، روغن، رزین، گریس و … استفاده می کنند. جنس قوطی در پیچ 15 از نوع پلی اتیلن است.

آشنایی با ویژگی ها و قابلیت های قوطی در پیچ 15

 با توجه به اینکه پلاستیک یک عنصر ضروری و اساسی جهت تولید محصولات مصرفی به شمار می آید، امروزه به طور چشمگیری در صنایع مختلف قابل استفاده است. از طرفی بد نیست بدانید که پلی اتیلن پلیمری از خانواده پلاستیک است که دارای قابلیت ذوب شدن و قالب گیری می باشد. همچنین پلی اتیلن دارای یکسری ویژگی های خاص می باشد. به طوری که از مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه، نور و رطوبت بهره می برد. همچنین دارای بالاترین مقدار سفتی و کم ترین مقدار نفوذپذیری و در مقابل گازها بسیار مقاوم است.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی
زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

داشتن این قابلیت ها باعث شده تا پلی اتیلن از استقبال بی نظیر تولید کنندگان جهت بسته بندی و نگهداری مواد برخوردار شود. چرا که تولید کنندگان به راحتی و بدون نگرانی قادرند مواد شیمیایی، حساس، انواع داروها را در آن نگهداری کنند. لازم به ذکر است که این نوع قوطی پلاستیکی در تماس با قلیاها، اسیدها، حلال ها و دیگر مواد شیمیایی بدون ایجاد عوارض جانبی با خیالی آسوده مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. همچنین قوطی در پیچ 15 به دلیل وزن سبک و ارتفاع مناسبی که دارد به راحتی قابل حمل و جابجایی می باشد. بنابراین به راحتی می توان مواد مختلف را به میزان ۲۵ میلی لیتر در آن بسته بندی و نگهداری کرد.