قوطی پلمپی 140*109 یکی از قوطی های پرکاربرد و قابل استفاده جهت مصارف مختلف به شمار می آید، به گونه ای که امروزه از آن به طور چشمگیری جهت مصارف صنعتی، بهداشتی، دارویی، شیمیایی، کشاورزی، غذایی، بسته بندی و … استفاده می کنند. لازم به ذکر است که از این محصول با کیفیت می توان جهت نگهداری مواد مختلفی استفاده کرد، چرا که به دلیل داشتن کیفیت عالی از مقاومت بالایی در برابر ضربه و رطوبت برخوردار است.

کاربرد قوطی پلمپی 140*109

قوطی پلمپی 140*109 از گنجایش مناسبی جهت نگهداری مواد مختلف بهره می بردف به طوری که با خیال آسوده می توان موادی همچون پودر، گریس، رنگ، غذای ماهی، گرانول، وازلین و … را در آن نگهداری کرد. از طرفی این نوع قوطی بهترین وسیله جهت نگهداری مواد شیمیایی و مواد حساس به رطوبت و نور است؛ یعنی مواد شیمیایی را به مواد غذایی داخل سطل پلاستیکی منتقل نمی کنند. در واقع بسیاری از پلاستیک ها بی اثر هستند و در تماس با قلیاها، اسیدها، حلال ها و دیگر مواد شیمیایی بدون ایجاد عوارض جانبی با خیالی آسوده مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. به جرات می توان گفت این نوع قوطی بهترین گزینه جهت جابجایی مایعات و مواد پودری به شمار می آید.

زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی
زرپلاست | تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی

همچنین این قوطی به دلیل داشتن وزن سبک به راحتی قابل حمل است. بد نیست بدانید که محصولات پلی اتیلن دارای چگالی بالایی هستند و به همین دلیل بسیار ایمن می باشند، بنابراین محتویات داخل آن از امنیت بالایی برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی های بارز قوطی پلمپی 140*109 این است که به واسطه استفاده از آن احتمال ریختن محتویات داخل آن به کمترین مقدار ممکن می رسد. همچنین این محصول از ارتفاع مناسبی برخوردار می باشد، بنابراین با انتخاب این قوطی پلمپی به راحتی می توان مواد مورد نظر خود را در آن نگهداری کرد.